**Moje Sibiřské kočičky

V říjnu 2006 jsem si po jednom  tvořivém  víkendu přivezla od kamarádky a chovatelky nádherného kocourka. Byl to dar pro moji nemocnou umírající  dceru.  Než jsem si ho dovezla domů věděla jsem o této rase jen toto:  Sibiřské kočky mají polodlouhou srst, která se nemusí udržovat (i když občasné pročesání uvítají, srst se nechumluje a neplstnatí jako např. u peršanek). Mají skvělou povahu.
 Jeho táta s mámou jsou velcí mazli a pohodáři.Dostal jméno TYGR. A jak jsem se mohla díky našemu černému přírůstku přesvědčit, že je to opravdu velký mazel a pohodář. Po jedenácti měsících  se mi podařilo sehnat od té kamarádky-chovatelky kočičku a mám to štěstí, že má stejné rodiče jako náš prvorozený kocourek.Ta se jmenuje SINDY. A o necelý rok jsme od ní ještě dostali dalšího sibiřáka - Něvskou maškarádu KOLJU. Touto cestou bych jí chtěla moc poděkovat za krásné mazlíčky,kteří nám moc pomáhají a Moničce dodávají novou energii.
Dnes 24.4.2016 vím jedno, sibiřská kočka je ten nejúžasnější kočičí společník, jakého jsem mohla kdy mít. Je pro mne dost těžké žít bez nich, ale jejich život není věčný. Je to pět let, co nás Sindy opustila, a 23.3.2016 zemřel Tygr. Zůstávají na věky v našich srdci a já jen doufám, že do našeho života zase sibiřka vstoupí a rozjasní nám smutné dny.
adopce

adopce

Kolja, nový přírůstek do kočičí rodinky
kočička.jpg
048.jpg
027.jpg
024.jpg
Sindinka s koťaty

Sindinka s koťaty

Sindy

Sindy

už jsem velká holka, jsou mi dva roky
Syndi s Koljou.jpg
gauč

gauč

a je náš
mazlíci.jpg
Doma

Doma

nový domov
nejstarší Tygr 4roky, Syndy 3roky, Kolja 3,5roku
nejstarší Tygr 4roky, Syndy 3roky, Kolja 3,5roku
táta Váňuška
táta Váňuška
máma Zina
máma Zina
<span style="color: rgb(0, 0, 255);">nejmenší černý je Tygr -16.9.06</span>
nejmenší černý je Tygr -16.9.06
<span style="color: rgb(0, 0, 255);">Zina s koťaty - léto 2007</span>
Zina s koťaty - léto 2007
Dáma.cz
ateliernika02@gmail.com
tel:725487763
Tričko žabka

Tričko žabka

obrázek -prince

obrázek -prince

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one